POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

17 maja 2022

Pani A.

Co sprawiło, że wybrałaś Buduar Warszawski? 

Zastanawiałam się nad prezentem walentynkowym dla swojego faceta i wpadłam na pomysł sensualnej sesji zdjęciowej. Szukając inspiracji w internecie natrafiłam na portfolio BW i wiedziałam, że właśnie w takim klimacie chcę mieć sesję- zmysłowa, kobieca i bardzo seksowna. Naprawdę wyróżnialiście się na tle innych a obejrzałam ich dziesiątki :)

Jak bardzo byłaś podekscytowana idąc na swoją sesje? 

Muszę przyznać, że byłam bardziej zdenerwowana niż podekscytowana... Nigdy wcześniej nie miałam okazji uczestniczyć w takiej sesji - mało tego - wręcz nie znoszę stać przed obiektywem... Po drugie nie należę do zbyt śmiałych osób i krępował mnie fakt, że fotografem będzie mężczyzna, a tutaj na dodatek była mowa o zdjęciach bardzo intymnych. 

Która cześć sesji była twoją ulubioną?

Momenty gdy w trakcie sesji w aparacie mogłam zobaczyć efekty pracy fotografa. Zobaczyłam, jak gra świateł i odpowiednie ustawienie sylwetki potrafi podkreślić piękno kobiecego ciała. Dzięki temu z każdą chwilą zyskiwałam więcej odwagi i pewności siebie.

Jak się czujesz dzisiaj po sesji? 

Czuję się zdecydowanie bardziej sexy, pewniejsza siebie. Przed sesją miałam zawahanie - żeby poczekać, zrzucić kilka kilogramów - ale nie warto czekać :) Nigdy nie będziemy idealne a chodzi o to, żeby czuć się seksownie w swojej skórze i sesja w tym pomaga, pomaga zaakceptować siebie. Często wracam do efektów sesji a mój facet jeszcze częściej. 

Czy poleciłabyś sesje buduarową innym kobietom? 

Zdecydowanie! dziewczyny-naprawdę warto :) Ta firma to pełen profesjonalizm! Od siebie mogę dodać, że warto wziąć w pakiecie wizażystkę bo robi fantastyczną robotę ach i nie przejmujcie się brakiem doświadczenia czy kilkoma dodatkowymi kilogramami - Pan Piotr zrobi z Was boginie. Efekt naprawdę przerasta oczekiwania. Będziecie zachwycone a Wasi mężczyźni... ehhh... no cóż... przekonajcie się same... ;)

 

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl