POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

01 marca 2021

Backstage z sesji Pauli - short story

Mamy nadzieję, że mieliście już okazję obejrzeć backstage z sesji Pauli, który jest jednocześnie zajrzeniem za kulisy naszej pracy przy sesji buduarowej. Niby wiadomo, jak przebiegają sesje zdjęciowe - większość z nas raz w życiu widziała program "Tap Madel". Tutaj jest zupełnie odwrotnie. To nie Wy macie się wykazywać przed obiektywem, to fotograf musi się wykazać przed Wami. W czym tkwi magia takich sesji? Chyba odrobinę w tym, że można być poprowadzonym za rękę, krok po kroku, i zobaczyć siebie z zupełnie nowej perspektywy. Nie oszukujmy.

Jedną z największych wymówek jest: "...ja tak nie potrafię pozować...".

Zasadniczo możemy się z tym zgodzić, gdyż żadne z nas nie urodziło się z prawem jazdy - ktoś zawsze musiał nam pokazać jak ruszać i zmieniać biegi. Z sesją buduarową jest bardzo podobnie. Dzięki metamorfozie, kilku wskazówkom i właściwemu ustawieniu się względem światła można uzyskać fantastyczne efekty. Możecie nam wierzyć na słowo.

Wracając do tematu nagrania... tak, naoglądaliśmy się youtuba i chcieliśmy stworzyć materiał, który nie będzie zwykłą relacją na insta. Czy mamy więcej pomysłów na pozy w trakcie sesji? Tak. To co znalazło się w klipie, to jedynie krótki fragment sesji - tak by Was nie zanudzić, bo dużo ciekawiej jest pozować niż oglądać jak ktoś pozuje.

Czego nie można zobaczyć w nagraniu a zawsze ma miejsce na sesji to czas na rozluźnienie się, pożartowanie (szczególnie z fotografa) i pogaduchę. To wszystko także składa się na sesję, gdyż to nie aparat robi Wam zdjęcia. To drugi człowiek uwiecznia Was na swoich ujęciach.

Serdeczne podziękowania należą się Tomkowi, który tego dnia zastąpił tuzin ludzi będąc sprzętowcem, operatorem kamery, montażystą i producentem. 

 

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl