Q&A

Najczęściej zadawane pytania

By rozwiać większą część obaw dotyczących twojej sesji buduarowej przygotowaliśmy pule najczęściej pojawiających się pytań i odpowiedzi. Dzięki nim dowiesz się podstawowych informacji dotyczących twojej sesji od przygotowań po odbiór twojego albumu, który będzie wyjątkową pamiątką.

PRZED I PO

ZAPLANUJ SWOJĄ SESJĘ

To Ty planujesz swoją sesję

Sesja buduarowa jest intymnym doświadczeniem, gdyż odsłaniasz swoją osobowość przed obiektywem. Aby efekty były dla Ciebie jedną z najpiękniejszych pamiątek w życiu, dbamy o twój komfort, jeszcze zanim zarezerwujesz u nas termin swojej sesji.

W przeciwieństwie do wielu innych rodzajów sesji zdjęciowych, sesja buduarowa wymaga dużo większego zaangażowania w przygotowania. Twoje aktywne uczestnictwo od samego początku pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie i komfortowo, bo to właśnie Ty planujesz swoją sesję i masz nad nią całkowitą kontrolę.

Wizaż i twoja metamorfoza

Nasze sesje buduarowe zawsze będzie uwzględniać wizaż i czesanie. Jest to jeden z podstawowych elementów twoich przygotowań, które dodadzą Ci odwagi, a Ty odkryjesz w sobie nową JA, jakiej dotąd nie widziałaś. O tym ile czasu poświęcamy na twój make up i jak się do niego przygotować znajdziesz w zakładce "Przed i Po".

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl