Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl

Zajrzyj do nas!

Q & A

Jak jest cena sesji buduarowej?

 - Cena twojej sesji buduarowej zaczyna się od 599 (lub 799 w zależności od lokalizacji) zł. Napisz do nas, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie, byś w dniu swojej sesji zdjęciowej znała wszystkie możliwości jakie oferujemy.

Ile będzie trwać?

 - Na twoją sesję zdjęciową przeznaczamy minimum 4 godziny. W ich trakcie będzie miał miejsce twój make up i czesanie oraz wybierzemy najlepsze stylizacji, a także finalnie zaplanujemy jak będzie przebiegała twoja sesja. Dzień twojej sesji to dzień, w którym warto zarezerwować dużo wolnego czasu, byś nie musiała się nigdzie spieszyć. Dzięki temu będziesz mogła się skupić wyłącznie na sobie!

Gdzie się odbędzie?

 - Na twoją sesję zdjęciową wynajmiemy apartament w Warszawie lub Lublinie. To w nim będzie miał miejsce twój make up i czesanie. Jeśli mieszkasz w innym mieście daj nam znać. Znajdziemy takie miejsce by spełniało twoje i nasze oczekiwania. Dajemy również możliwość wykonania sesji w twoim własnym mieszkaniu. Napisz a my przygotujemy specjalną wycenę dla Ciebie.

Nigdy wcześniej nie pozowała, czy to problem?

 - Od tego byś wyglądała seksowanie i kobieco jesteśmy my. Bez względu czy uczestniczyłaś w podobnych sesjach wcześniej czy też są to twoje pierwsze zdjęcia, pokażemy Ci dokładnie, jak zapozować. Dowiesz się jak układać dłonie, nogi, biodra, byś na zdjęciach zobaczyła nową siebie!

Czy zdjęcia z mojej sesji będą w internecie?

 - Sesja i jej efekty w postaci zdjęć są tylko dla Ciebie. Twoja prywatność jest dla nas niezwykle ważna. Dlatego decyzję, czy będziemy mogli wykorzystać twój wizerunek lub jego część w postaci detali, pozostawiamy Tobie.

Czy moje niedoskonałości ciała będą podawane obróbce cyfrowej?

 - Zdjęcia wykonywane przez nas retuszujemy tak, by zachować twój naturalny wygląd. Tak, używamy photoshop'a by zniwelować silne niedoskonałości, ale unikamy retuszu zdjęć jakie można zobaczyć w czasopismach dla mężczyzn z ograniczeniami wiekowymi 18+. Nad tym byś wyglądała atrakcyjnie pracujemy już w czasie sesji, a nie w trakcie obróbki cyfrowej.

Czy mogę przyprowadzić osobę towarzyszącą?

 - Tak, jak najbardziej. Jeśli masz zaufaną przyjaciółkę, która sprawi, że będziesz czuła się pewniej to jest to dobry pomysł. Pamiętaj jednak, że to twoja sesja. 

Czy moim fotografem będzie mężczyzna?

 - Jesteśmy parą w życiu osobistym jak i zawodowym. Wiele kobiet preferuje by fotografem była kobieta i rozumiemy to w 100%. Przy naszych sesjach pracujemy wspólnie, gdyż mamy bardzo zbliżony gust pod kątem tego, w których momentach wyglądasz atrakcyjnie. Przyglądaliśmy się wielu fotografkom i fotografom, starając się uniknąć efektów w postaci nudnych i oklepanych kadrów. Zatem jeśli spodobało Ci się nasze portfolio, to znaczy, że sposób w jaki mężczyzna widzi kobietę jest Ci bliższy. Gwarantujemy, że twój mężczyzna będzie zadowolony z efektów naszej pracy.

Czy cena sesji uwzględnia wizaż i czesanie?

 - Tak. Podana przez nas cena uwzględnia obecność wiżażystki, jej  pracę i materiały. Abyś nie musiała się martwić o umawianie makeupistki, wzięliśmy to na swoje barki. Dzięki temu łatwiej jest sprawić by twoje zdjęcia były w podobnej konwencji, jaką zobaczysz w naszym portfolio.

CENNIK