CENNIK

Czy cena sesji uwzględnia wizaż i czesanie?

 - Tak. Podana przez nas cena uwzględnia obecność wiżażystki, jej  pracę i materiały. Abyś nie musiała się martwić o umawianie makeupistki, wzięliśmy to na swoje barki. Dzięki temu łatwiej jest sprawić by twoje zdjęcia były w podobnej konwencji, jaką zobaczysz w naszym portfolio.

Czy moim fotografem będzie mężczyzna?

 - Jesteśmy parą w życiu osobistym jak i zawodowym. Wiele kobiet preferuje by fotografem była kobieta i rozumiemy to w 100%. Przy naszych sesjach pracujemy wspólnie, gdyż mamy bardzo zbliżony gust pod kątem tego, w których momentach wyglądasz atrakcyjnie. Przyglądaliśmy się wielu fotografkom i fotografom, starając się uniknąć efektów w postaci nudnych i oklepanych kadrów. Zatem jeśli spodobało Ci się nasze portfolio, to znaczy, że sposób w jaki mężczyzna widzi kobietę jest Ci bliższy. Gwarantujemy, że twój mężczyzna będzie zadowolony z efektów naszej pracy.

Czy mogę przyprowadzić osobę towarzyszącą?

 - Tak, jak najbardziej. Jeśli masz zaufaną przyjaciółkę, która sprawi, że będziesz czuła się pewniej to jest to dobry pomysł. Pamiętaj jednak, że to twoja sesja. 

Czy moje niedoskonałości ciała będą podawane obróbce cyfrowej?

 - Zdjęcia wykonywane przez nas retuszujemy tak, by zachować twój naturalny wygląd. Tak, używamy photoshop'a by zniwelować silne niedoskonałości, ale unikamy retuszu zdjęć jakie można zobaczyć w czasopismach dla mężczyzn z ograniczeniami wiekowymi 18+. Nad tym byś wyglądała atrakcyjnie pracujemy już w czasie sesji, a nie w trakcie obróbki cyfrowej.

Czy zdjęcia z mojej sesji będą w internecie?

 - Sesja i jej efekty w postaci zdjęć są tylko dla Ciebie. Twoja prywatność jest dla nas niezwykle ważna. Dlatego decyzję, czy będziemy mogli wykorzystać twój wizerunek lub jego część w postaci detali, pozostawiamy Tobie.

Nigdy wcześniej nie pozowała, czy to problem?

 - Od tego byś wyglądała seksowanie i kobieco jesteśmy my. Bez względu czy uczestniczyłaś w podobnych sesjach wcześniej czy też są to twoje pierwsze zdjęcia, pokażemy Ci dokładnie, jak zapozować. Dowiesz się jak układać dłonie, nogi, biodra, byś na zdjęciach zobaczyła nową siebie!

Gdzie się odbędzie?

 - Na twoją sesję zdjęciową wynajmiemy apartament w Warszawie lub Lublinie. To w nim będzie miał miejsce twój make up i czesanie. Jeśli mieszkasz w innym mieście daj nam znać. Znajdziemy takie miejsce by spełniało twoje i nasze oczekiwania. Dajemy również możliwość wykonania sesji w twoim własnym mieszkaniu. Napisz a my przygotujemy specjalną wycenę dla Ciebie.

Ile będzie trwać?

 - Na twoją sesję zdjęciową przeznaczamy minimum 4 godziny. W ich trakcie będzie miał miejsce twój make up i czesanie oraz wybierzemy najlepsze stylizacji, a także finalnie zaplanujemy jak będzie przebiegała twoja sesja. Dzień twojej sesji to dzień, w którym warto zarezerwować dużo wolnego czasu, byś nie musiała się nigdzie spieszyć. Dzięki temu będziesz mogła się skupić wyłącznie na sobie!

Jak jest cena sesji buduarowej?

 - Cena twojej sesji buduarowej zaczyna się od 599 (lub 799 w zależności od lokalizacji) zł. Napisz do nas, a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie, byś w dniu swojej sesji zdjęciowej znała wszystkie możliwości jakie oferujemy.

Q & A

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl