Napisali o nas:

O nas

 

CZYM JEST

FOTOGRAFIA BUDUAROWA

Fotografia buduarowa pochodzi z wczesno-francuskiej tradycji robienia intymnych zdjęć w kobiecej sypialni. Dzisiaj staje się coraz bardziej popularna, ale jest czymś więcej niż trendem. To wzmacniające doświadczenie, które doda Ci pewności siebie i pozwoli Ci poczuć się seksownie.

Nasze spojrzenie na fotografię buduarową

Na co dzień współczesnym kobietom trudno jest sprostać stawianym przed nimi wymaganiom. Rodzina, praca, dom, niezwykle łatwo jest zagubić siebie w nieustająco przyspieszającym tempie życia. Szczególnie jeśli wszystkie media społecznościowe  kreują ideał kobiety uśmiechniętej, spełnionej w pracy i w domowym zaciszu. Dlatego naszą misją jest pokazanie Tobie, że nie ma czegoś takiego jak wzorzec piękna, za którym trzeba bezwzględnie podążać. Naszą motywacją do działania jest twój uśmiech, gdy zobaczysz  na zdjęciach siebie jakiej nigdy nie widziałaś wcześniej. Pewnej siebie, seksownej, intrygującej, uwodzącej spojrzeniem. Piękno jest w Tobie! Musisz je tylko odkryć i zakochać się w sobie na nowo.

Nasze podejście do sesji zdjęciowej

Ukazanie Ciebie w nowym lepszym świetle to przywilej. Sami wiemy, że pozowanie przed obiektywem aparatu fotografa nie należy do naturalnych czynności, które robimy codziennie. By sprawić byś poczuła się komfortowo i pewnie, będziesz aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach do sesji od przygotowania twoje stylizacji po wybór najlepszych ujęć. Dzięki temu poczujesz, że to właśnie Ty masz największy wpływ na swoją sesję i jej efekty końcowe. Pierwszym i najczęstszą wymówką, będzie: "ja tak nie potrafię". Od tego byś potrafiła jesteśmy my. W trakcie zdjęć nasz sprzęt foto ograniczamy do minimum, by maksymalnie skupić się na Tobie. Pokażemy Ci dokładnie jak pozować oraz będziemy podpowiada jak układać twarz, dłonie, nogi, by twoja sesja przebiegała płynnie, a jej finalne zdjęcia powalały na kolana!

 

 

Nasz team

 

Daria Skorek

Fotograf

Miłośniczka czworonogów i wspaniała kobieta bez której Buduar Warszawski nie miałby miejsca.

Zasługujesz by poczuć się seksi!

Twoje imię:
Twój e-mail:
Jak dowiedziałaś się o nas?
Czego chciałabyś się dowiedzieć o sesji buduarowej:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Wypełnij wszystkie wymagane pola.

Napisz do nas by dowiedzieć się więcej o swojej sesji

Piotr Skorek

Fotograf

Zwolennik świeżo mielonej kawy, motoryzacyjny pasjonat youngtimerów oraz miłośnik kina amerykańskiego.

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl