POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

25 listopada 2019

Czego nie warto robić przed i na sesji buduarowej?

Zabiegi na ostatnią chwilę?

Zdecydowanie odradzamy! Wiele zabiegów pielęgnacyjnych mocno ingerujących w twoją skórę lub włosy przynoszą pożądane efekty kilka lub kilkanaście dni po. Zatem czego unikać?

Farbowanie i skracanie włosów - jeśli nie będziesz zadowolona z dużej zmiany koloru, może się okazać, że będziesz chciała zabrać to negatywne uczucie na swoją sesję.

Depilacja na dzień przed - może sprawić zaczerwienienia i podrażnienia. 

Wystrzegaj się dezodorantów zostawiających białe ślady oraz ciasnej bielizny w dniu sesji, która pozostawi odciski na twojej skórze.

Nie używaj olejków brązujących - może się okazać, że odcień twojej skóry będzie się miejscami różnił.

Omijaj solarium szerokim łukiem!

Neonowy i intensywny kolor paznokci - zdjęcia z twojej sesji będą ponadczasową pamiątką, a ostry kolor na paznokciach może bardzo mocno przyciągać wzrok tylko i wyłącznie na ręce.

 

 

Czy warto zabierać przyjaciółkę na swoją sesję buduarową?

Wydaje nam się to bardzo istotny temat do przedyskutowania. Wydawało by się, że bliska przyjaciółka sprawi, że poczujesz się na sesji pewniej. Ale czy oby na pewno potrzebujesz osoby, która będzie prawdopodobnie biernym obserwatorem?

Jesteśmy za tym, byś na sesji czułą się komfortowo. Jednak zawsze sesji buduarowej będzie towarzyszyło uczcie niepewności. I ma prawo. W końcu wychodzisz poza strefę komfortu. Nie robisz takich sesji na co dzień i nie musisz być zawodową modelką. Zatem kiedy poprosić przyjaciółkę o pomoc?

Zdecydowanie jej pomoc może Ci się przydać, gdy ona także będzie otwarta na takie pomysły jak sesja buduarowa. Chcesz wybrać nowy komplet bielizny na sesje w sklepie? Śmiało prosić ją o pomoc! Chcesz by ktoś podrzucił Cię samochodem na sesję i towarzyszył Ci przy wizażu? Nie ma problemu! Zawsze może Ci dodać otuchy jeśli wiesz, że sesja będzie dla Ciebie dużym krok do przodu.

Jak wspomnieliśmy sesje buduarowa to pokazanie się od bardziej wrażliwej strony. Dochodzi tutaj mix emocji i wydaje nam się, ze jedną z nich nie powinno być zastanawianie się, co właśnie myśli o mnie moja najlepsza przyjaciółka. Taka burza myśli może skutecznie sprawić, że ciężej będzie Ci się rozluźnić i skupić się na samej sobie. W końcu to twoja sesja!

Jak sprawić by twoja "Best Friend" Ci pomagała? Warto zaprosić ją na kawę i podpytać czy sama chciałaby sprawić sobie taką sesje. Jeśli zdecydujesz się, że ją wtajemniczasz, ustal zasady i powiedz jej jasno jakiego wsparcia oczekujesz. Im więcej omówisz na początku tym mniej niespodzianek w dniu samej sesji. Nie chcesz by obraziła się w chwili, gdy usłyszy, że może poczekać za drzwiami na czas zdjęć...

 

Czy wcielić się w rolę profesjonalnej modelki?

Absolutnie nie! Twoja sesja buduarowa nie jest sesją dla magazynów, bilbordów i reklam. Modelki z reklam, które widujesz niemal codziennie, mają za sobą kilkaset sesji i doskonale wiedzą jak pozować. Tutaj nikt nie będzie wymagać od Ciebie takiej znajomości gry aktorskiej, byś z każdym klapnięciem migawki aparatu zmieniała pozę jak w programie "TAP-MADEL".

Chcemy byś była sobą! Wtedy najłatwiej będzie Ci się zrelaksować, odprężyć i cieszyć się tą chwilą. I tylko wtedy przekonasz się, że piękno jest w Tobie!

 

 

 

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl