POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

24 marca 2022

Cztery Kąty

Ile potrzeba miejsca na sesje buduarową? Wbrew pozorom niewiele. Nieduża sypialnia 3 metry na 3 metry może stać się idealną scenerią, a kanapa w salonie doskonałym miejscem do pozowania.

Dzisiaj o plusach sesji buduarowej w twoich czterech kątach. 

Z pierwszych i dosyć oczywistych spraw, jest to, że nie spóźnisz się na  taką sesje. Zatem odchodzi stres związany z pakowaniem oraz przejazdami i korkami. Z pewnością nie zapomnisz o żadnej stylizacji. Drugi plusem jest fakt, że posiadasz wszystko pod ręka w swojej szafie. Dzięki temu spontaniczna zmiana pomysłu na stylizacje jest jak najbardziej możliwa. Trzecim plusem jest to, że sesja odbywa się w twojej przestrzeni, co potrafi ułatwić wyjście ze strefy komfortu, jakim może być dla Ciebie sesja buduarowa. Czwarty plus to czynnik finansowy. Jeśli nas śledzicie od dłuższego czasu, to zorientowaliście się, że nasze sesje odbywają się w wynajmowanych apartamentach lub studiach. Jeśli zaplanujemy sesje u Ciebie, odchodzi koszt wynajmu. 

Zatem jak planujemy sesje w twoich czterech kątach? 

Pierwsze pytanie na jakie musimy odpowiedzieć, to o jakiej porze dnia, będzie wpadało do twojej sypialni najwięcej światła. To będzie decydowało kiedy zaczniemy sesję. Z pewnością bardzo uważnie podejdziemy do wszystkich elementów wystroju twojego wnętrza i jeśli będzie trzeba odjąć kilka elementów, z pewnością zrobimy to przed rozpoczęciem zdjeć. Generalnie im prościej i mniej rozpraszaczy, tym uwaga na finalnych kadrach będzie kierowana w 100% na Ciebie. A na tym najbardziej nam zależy.  Może Ci się wydawać, że przestrzeń w twojej sypialni jest zbyt mała, ale musisz uwierzyć na słowo, że obiektyw na jakim pracujemy zmieni twoje 9 metrów kwadratowych w 20!  Sesja w twojej sypialni będzie po części wyzwaniem dla nas, ale nigdy problemem. Przekonana?

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl