POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

02 października 2022

Jesteśmy okropni!!!

Jeśli czytaliście nasze wcześniejsze wpisy to wiecie, jak dużą wagę przykładamy do przygotowań oraz tego by wasze sesje były pozytywnym doświadczeniem. Dzisiaj dowiecie się co może Was czekać po sesji.

Bo koniec sesji to nie koniec Waszego zaskoczenia. 

Zazwyczaj wracacie do domu i kilka dni później otrzymujecie od nas link do waszej prywatnej galerii on-line pod hasłem. Otwieracie a tam szok i niedowierzanie! Bo czeka Was wybór jakiego się nie spodziewaliście. Czyli pula zdjeć prawie dwa razy większa niż obiecywaliśmy. Wówczas słyszymy, że jesteśmy "wcieleniem zła", bo jak tutaj wybrać finalne zdjęcia spośród tylu genialnych!

Co prawda moglibyśmy bez trudności wysyłać wam cztery razy więcej kadrów do wyboru, ale to przypominałoby już bardziej tortury i przyprawiałoby Was o totalny zawrót głowy. Dlatego bardziej niż złościć się polecamy Wam popatrzeć z szerszej perspektywy. Bardzo często zdarza się, że Wasze oczekiwania co do efektów sesji buduarowej są bardzo skromne. Słyszymy przed sesja, że "Jak wyjdzie 5 dobrych zdjeć to będzie super!" i w myślach odpowiadamy: "Nie ma takiej opcji!". Co zatem zrobić, jak otrzymacie tyle genialnych zdjeć z tak krótkiej sesji?

Cieszyć się! Niech świadomość, że jest tak duża pula zdjeć do wyboru, dodaje Wam skrzydeł.

A teraz sprzedamy Wam trik, który jest dla nas trochę jak strzał w kolano, tyle że z kapiszonu. Mianowicie jak wybrać właściwe zdjęcia, które chcecie by z Wami zostały? Primo nie wybierać od razu po pierwszym obejrzeniu galerii. Za dzień lub dwa wrócić do tematu i ponownie nacieszyć się nimi wszystkimi. Gdy już emocje chwile się uspokoją wówczas przystąp do wybierania. Zrób wstępna selekcje i ponownie zostaw temat. Kolejnego dnia wrócić i zrób finalną selekcję. To będzie właściwy wybór.

Zależy nam na tym, byśmy wszyscy byli zadowoleni, dlatego nie chcemy byście wybierali zdjęcia pod wpływem mocnych emocji. Mamy nadzieję, że powyższa wskazówka będzie pomocna.

Pozowała: Dominika

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl