POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

29 czerwca 2022

Letni plener

 Dzisiaj mały poradniczek na wesoło, jak się przygotować do letniego pleneru.

Punkt pierwszy: Bzzzzyki! Polska to nie basen Morza Śródziemnego, więc nasze rodzime bzyki często dają się we znaki. Zatem offfyyyy i inne psikadła są niezbędne. Ale nie popadajmy w szaleńczy obłęd by odkomarzać całą okolice. Generalnie po sesji warto obejrzeć nóżki i plecki, czy żaden kleszczyk nie chce nas skonsumować na kolacje.

Punkt drugi to tłumy fanów. A jak wiadomo fani na plenerze buduarowym nie sprawiają, że lepiej zapozujemy. Dlatego warto wybrać odpowiednią porę dnia. Poranki między poniedziałkiem a piątkiem to może być doskonały moment. Ponadto zawsze warto mieć pod ręką coś do sprawnego zakrycia się, gdyby natknęli się na nas uczestnicy zielonej szkółki lub innych koloni.

Punkt trzeci - stylizacje. Wszystko co zwiewne i w klimatach boho, a także co koronkowe, znajdzie zastosowanie. Brakuje Ci pomysłów na inspiracje? Wpisujemy w wyszukiwarki frazę "boudoir outdoor" i gotowe! Możecie też przewijać dalej (nasz dzisiejszy wpis okraszony jest zdjęciami tylko plenerowymi) lub napisać do nas. Zawsze podeślemy Wam coś ekstra.

Punkt czwarty. Have fun! ...Że bielizna i plener nie pasuje do siebie? To co! Łamcie schematy i nie wahajcie się by skorzystać z ciepłej aury. Co by mieć, co wspominać zimową porą.

Pozowała: Paulina @paulucha_a

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl