POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

sesja sensual warszawa
04 września 2020

Niespodzianka

Dzisiaj będzie w tematyce ślubnej! Chcecie poznać przepis na niespodziankę ślubną dla drugiej połówki? 

Odrobina odwagi, trochę planowania i świadomość, że największym szczęściem w dniu ślubu jesteście sami dla siebie. Wszystko inne to dodatki. Dlaczego? Bo w dniu ślubu obdarowujecie się sami sobą. 

Wiadomo, że ślub i wesele to przygotowania, koszty, bieganina, stres, decyzje kogo zaprosić, poszukiwania idealnej kiecki, dopasowanej muchy... Lista może nie mieć końca. A do tego mina skwaszonej ciotki, której nie spodoba się miejsce przy weselnym stole, skutecznie popsuje nastrój i już kompletnie nie wiadomo po co to wszystko jest. 

Może wyda się Wam to trochę dziwne by dokładać jeszcze kolejną pozycje do Waszej przedślubnej check listy, ale może się ona okazać prawdziwą perełką. No to ruszamy z tematem.

Buduarowa sesja ślubna! 

Co jest celem: w dniu ślubu twój Ukochany otrzymuje do rąk własnych album w pięknej oprawie z Tobą w roli głównej. 

Prawdopodobna reakcja: Przez lata będzie zaglądał do niego i podziwiał Cię rozpalając swoje zmysły, a przez resztę życia nie spojrzy na inne kobiety ;)

Co zrobić by tak się stało?

Na piedestał stawiasz siebie i stwierdzasz, że jest to idealny moment na taki prezent! Bezapelacyjnie będziesz wierzyć, że zakocha się w efektach sesji. Będzie to tak wyjątkowy prezent, że żaden z wcześniejszych jakie otrzymał mu nie dorówna. 

Planujesz sesję zależnie od terminu daty ślubu. Dlaczego to tak ważne? Bo by mieć album w swoich dłoniach na tydzień przed ślubem (i spać spokojnie), sesja zdjęciowa musi się odbyć minimum dwa miesiące wcześniej. Dzięki temu w dniu zdjęć będziesz miała spokojną głowę. Po drugie my będziemy mieli czas na przygotowanie zdjęć z sesji i zaprojektowanie album (sam album może przyjść nawet dwa do trzech tygodni po jego zamówieniu). Na stylizacje możesz wykorzystać cześć bielizny, w której pojawisz się w trakcie nocy poślubnej. Jego mina będzie bezcenna!

I najważniejsze - niespodzianka z natury musi zostać przygotowana poza wzrokiem narzeczonego. Jeśli będzie to konieczne wtajemnicz swoją świadkową. Pewnie będziesz musiała zaplanować sporo wyjść na szoping, więc niech twoja sesja stanie się jednym z nich ;)

Dziękujemy Pani A. za możliwość pokazania Wam części ujęć z jej sesji, która stała się prezentem ślubnym. Jeśli spodobał Ci się pomysł napisz do nas przez formularz kontaktowy na pierwszej stronie :) buduarwarszawski.pl

 

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl