POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

sesja sensual warszawa
22 września 2019

Oczekiwanie

Miało być o oczekiwaniu i życiowym pędzie, ale nie będzie :)

Dzisiaj trochę o nieoczekiwanych spotkaniach i bardziej na luzie. Bla bla cośtam to znany portal. Szczęśliwie mamy okazję trafiać na bardzo sympatyczne Panie jako nasze pasażerki. A że nasz Buduar Warszawski to znakomity temat na dwugodzinną jazdę czterem kółkami to miło nam dowiedzieć się jak nas odbieracie. Okazuje się, że pierwsza wzmianka brzmi trochę kontrowersyjnie pomimo, że mass media oferują nam już prawie wszystko. Lecz przy dalszym tłumaczeniu reakcje są zawsze pozytywne! No i możliwość obejrzenia zdjęć w wersji papierowej, czyli w albumie lub w folio box'ie jeszcze to potęguje.

Właśnie w trakcie jednej z takich rozmów odkryliśmy, że nigdy nie wspomnieliśmy Wam, czym różni się nasza sesja buduarowa od typowe sesji glamour do magazynu lub czasopisma. Jak bardzo? BARDZO... Każdy kto widział Tap Madel, widział tam pośpiech, rywalizację, wysoką presję. Nic pozytywnego ani przyjemnego. Szczególnie dla osób, które wchodziły do tego brutalnego świata mody po raz pierwszy. Podobnie wygląda to na typowych sesjach do gazet, reklam, billboardów. Tam nie ma miejsca na dokładne instruowanie, rozmowę, relaks i rozluźnienie.

W trakcie twojej sesji buduarowej to właśnie te ostatnie elementy będą bardzo kluczowe. Co więcej będzie to pozytywne doświadczenie. Absolutnie nie ma tutaj miejsca na ocenianie. Wszystko byś poczuła się zrelaksowana. I piękna jak nigdy wcześniej...

A poniżej kolejna próbka naszych możliwości :)

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl