POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

sesja sensual warszawa
08 maja 2021

Od podstaw

Od podstaw, zawsze zaczynamy od podstaw. Nie urodziliśmy się z wrodzoną zdolnością do chodzenia i biegania. Ze wszystkim jest w życiu tak, że kiedyś był początek. I każdy bez wyjątków gdzieś zaczynał. Niestety nasze społeczeństwo ma zaszczepiony dar do zapominania o tym. Chcemy widzieć tylko czyjś sukces a nie drogę do niego. Często wyboistą, pełną niepewności i obaw. By ją zobaczyć trzeba chcieć poznać drugą stronę i być dla niej otwartym.

Zatem jeśli to czytacie to chcecie nas poznać i jest nam z tego powodu niezmiernie miło. Żadne z nas pracując 8 lat temu na etacie nie myślało, że fotografia może się stać sposobem na życie. Najciekawsze, że wyszło to dosyć naturalnie. Było kilka przełomowych decyzji jak ucieczka z wielkiego miasta, pomysł by spróbować na rok czegoś innego. I tak już leci czwarty rok od kiedy temat fotografii pochłonął nas kompletnie.

Czy zdjęcia były doskonałe od razu? Czy mieliśmy od razu wszystkich znajomych ustawionych w kolejce po sesje? Czy wiedzieliśmy ile trzeba wysiłku by stworzyć stronę, na której właśnie to czytacie? 

Absolutnie nie! To co najważniejsze to jest iskra do tworzenia. Ten zapał by co rano się budzić i z przyjemnością otwierać laptopa, by sprawdzić pocztę, ustalić termin sesji, sprawdzić, które zdjęcia wybraliście  z sesji, zobaczyć wasz uśmiech, gdy widzicie siebie w nowym świetle w trakcie zdjęć.

Warto zmieniać swój świat by mieć co rano właśnie ten zapał do pracy i życia. Nie bać się, pokonać strach i móc poczuć, że może być lepiej.

A zatem czy chcecie zmienić swój świat? Bo zawsze zaczyna się od podstaw. Więc nie ma się czego obawiać!

 

Pozowała: Wiktoria

Hair & Make Up Artist: Anna Kliszcz

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl