POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

09 stycznia 2022

Pani K. 

Co sprawiło, że wybrałaś Buduar Warszawski?

Pomysł na sesję buduarową tlił się już od dłuższego czasu. Wiedziałam, że to kwestia czasu i gdy trafiłam na profil Darii i Piotra na insta od razu spodobała mi się ciemna tonacja zdjęć. Długo się nie zastanawiałam i widziałam, że to jest to czego szukam.

Jak bardzo byłaś podekscytowana idąc na swoją sesje?

Podekscytowana nieziemsko! Miałam oczywiście obawy jak moje ciało będzie wyglądać na zdjęciach. Bałam się czy moje niedoskonałości będą mocno widoczne. Ale było warto pokonać lęki i utrzymać pozytywne nastawienie przez cały czas do momentu sesji. Mega pomocne były konsultacje i wspólne przygotowania on-line. Dzięki temu te przysłowiowe motyle w brzuchu były przed, w trakcie i po sesji.

Która cześć sesji była twoją ulubioną?

Trudne pytanie, bo cała moja sesja od początku do końca bardzo mi się podobała. Początkowo byłam trochę skrępowana samym pozowaniem, gdyż nie mam w tym zbyt dużego doświadczenia. Ale gdy zobaczyłam swoje pierwsze zdjęcia pleców i pupy to było dla mnie mega pozytywne odkrycie, jak fantastycznie wyglądam od drugiej strony. Rzadko mamy okazję widzieć się z innej strony. A co do pozowania to z każdą kolejną minutą zdjęć, skrępowanie ustępowało uczuciu relaksu.

Jak się czujesz dzisiaj po sesji?

Jestem bardzo zadowolona z sesji i jej efektów w postaci zdjeć. Szczerze to nie spodziewałam się, że tak super wyjdzie. Dlatego wiem, że na tej jednej sesji się nie skończy. Z pewnością sesja dodała mi pewności siebie i dzisiaj patrzę z dużo większą miłością do samej siebie. 

Czy poleciłabyś sesje buduarową innym kobietom?

Już to zrobiłam i z pewnością będę polecać w przyszłości. Chyba wszystkie moje najbliższe koleżanki już wiedzą o tym, że odważyłam się na sesję buduarową i oczywiście wiedzą też do kogo warto się na nią zapisać. Co więcej, zamierzam powtórzyć to doświadczenie w najbliższej przyszłości. Dziewczyny, to naprawdę warto zrobić dla siebie i swojej wartości osobistej.

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl