POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

24 kwietnia 2022

Pani M.

Co sprawiło, że wybrałaś Buduar Warszawski (BW)?

Pomysł na swoją sesje buduarową to był trochę taki pomysł na siebie. By się odważyć, spróbować podnieść swoją samoocenę oraz przy okazji zrobić oryginalny prezent swojemu narzeczonemu. O wyborze zdecydowała opinia męża ich klientki, który został obdarowany fotoalbumem, właśnie z jej sesji buduarowej (Piotr zamieścił nagranie czytając fragmenty tej opinii). De facto nie była to opinia, a podziękowania, że sesja w wykonaniu BW tak fantastycznie podbudowała kobiecość jego żony. Trochę to magiczne, że na wszystkich ich zdjęciach każda kobieta jest piękna i zawsze ukazane są z najlepszej strony.

Jak bardzo byłaś podekscytowana idąc na swoją sesje?

Szczerze to na dzień przed bałam się jak cholera. Taka huśtawka: stres i pozytywne podekscytowanie na przemian. W końcu miała być to moja pierwsza profesjonalna sesja (nigdy wcześniej nie stałam przed obiektywem). Nie wiem czy dotarłabym na sesje, gdyby nie wcześniejsze przygotowania, rozmowa o stylizacjach i mega profesjonalne podejście do wizji mojej sesji oraz fakt, że niewiele pozostawione zostało przypadkowi. 

Która część sesji była twoją ulubioną?

Ulubiona? Ojjj, dużo ich było! Ujrzeć siebie w odważniejszej stylizacji z samymi strapami to było to. Nie liczyłam, że zdjęcia moich pleców i pupy będą tak bardzo mi się podobać. Dosłownie rozbiły moje kompleksy, bo uważam się za osobę totalnie niefotogeniczną. Byłam w niezłym szoku, gdy zobaczyłam jak dużo fajnych kadrów z moim udziałem powstało od razu, gotowych w aparacie. Co ciekawe, a czego zupełnie się nie spodziewałam, to że część aktowa przyszła mi bardzo naturalnie.

Jak się czujesz dzisiaj po sesji?

Bardzo się cieszę, że to zrobiłam. Potwierdzam, że taka sesja może wyleczyć dużo kompleksów. Dzięki swojej poczułam się dużo bardziej pewna siebie. To jeden z lepszych prezentów jakie sobie sprawiłam. Nie mam potrzeby publikowania ich dla innych, bo zdjęcia same w sobie już mnie przekonały.

Czy poleciłabyś sesje buduarową innym kobietom?

Tak! zdecydowanie! Już poleciłam. Miałam już kilka rozmów z koleżankami. Teraz zapytacie co im odpowiadałam na ich gadanie w stylu: „to nie dla mnie”? Głównym argumentem jest profesjonalizm BW w 100% - nie ma opcji, że poczujesz się ośmieszona, wskazówki do pozowania są bardzo proste (nic trudnego) i nie da się nie ucieszyć z efektów otrzymanych już w trakcie sesji z BW. „Just do it”!

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl