POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

28 grudnia 2019

Plany na Nowy Rok

Też macie duże plany na Nowy Rok? No to znowu będzie pozytywne zaskoczenie, bo nie będzie dzisiaj o tym jak zrealizować niezrealizowane do tej pory pomysły. Dzisiaj bardziej o realizacji naszych sesji. Jeśli myślicie, że sesja to same zdjęcia to musimy Was wyprowadzić z błędu.

Na twoją sesję może składać się od kilku do kilkudziesięciu elementów, które zaplanujemy.

Najważniejszy jest dla nas twój komfort. Jest to podstawa do budowy wzajemnego zaufania. Dlaczego wzajemnego? Gdyż chcemy byś była pewna, że sesja w naszym wykonaniu będziesz profesjonalna, a my, że Ty wyjdziesz z niej uskrzydlona! Jak ważne jest planowanie? Dzisiaj mamy wszystko instant.  Nikt dzisiaj nas nie uczy, że na efekty trzeba poczekać. Wszystko na każdym kroku mówi, że czekanie to strata. Dla nas czekanie równa się przygotowanie.

Zatem, by uzmysłowić Ci co się dzieje przed sesją prześledzimy kilka elementów twoich przygotowań.

Primo! Ty - chętnie poznamy się twoje "why?". Powody mogą być tak różne, ile jest nas na tym świecie. Na prezent dla narzeczonego, męża, 20-stą rocznicę ślubu, na 40-ste urodziny, na pomysł na nową siebie, na rozstanie, tylko i wyłącznie dla siebie. Odpowiedź na to pytanie pozwoli nam dopasowa się do Ciebie.

Secundo! Czego się boisz najbardziej? Każdy z nas ma lęki, szczególnie w obliczu nowego. Wiemy, że jeśli piszesz do nas z zapytaniem o sesję, być może pokonałaś mnóstwo lęków i obaw. Ale może być jeszcze mnóstwo kolejnych, które będziemy przezwyciężać do chwili zobaczenia przez Ciebie finalnego efektu.

#stylizacja!

Dopasowujemy ją do Ciebie. Podpowiadamy czego szukać. Gdzie szukać. Ile ich przygotować, by nie zabać ze sobą całej garderoby niepotrzebnie. Będzie to zazwyczaj od 3 do 5 pomysłów, których kolejność planujemy jeszcze przed sesją. Jeśli masz wątpliwości, robisz zrzut ekranu, fotę samej stylizacji na zakupach i wysyłasz do nas z pytaniem czy się sprawdzi.

sesja+kobieca+warszawa

Miejsce, termin, pora dnia, wizażystka, plan dnia - sprawy z pozoru standardowe, ale musimy mieć je jasno określone na kilka dni przed sesją. Bez tego nie będziemy spać spokojnie.

Praktyczne rady czego nie robić na dzień przed sesją - będzie to pula zabiegów kosmetycznych, które mogą zostawiać po sobie niepożądane ślady utrzymujące się kilka dni po. Ostatnie czego sobie życzysz to zaczerwienienia na skórze dzień przed sesja.

Nasz workflow - czyli sposób pracy bezpośrednio na sesji. To chyba jeden z trudniejszych elementów do opisania. W trakcie sesji skupiamy się na Tobie. Musisz wiedzieć, że na te wybrane i finalne zdjęcie z kilkuset może złożyć się ułamek sekundy, gdy subtelnie się poruszysz lub wykonasz drobną zmianę w swojej pozie. Nie boimy się pokazać na sobie jakiej pozy oczekujemy. Tak - sami pokazujemy - łatwiej się chyba nie da podpowiadać.

sesja+kobieca+warszawa

Muzyka - ciężko nam sobie bez tego wyobrazić dnia zdjęciowego. Jeśli masz jakieś preferencje chętnie je poznamy i przygotujemy playlistę jeszcze przed sesja. To ona może zdziałać cuda i wprowadzić się w pozytywny nastrój - tzw. flow...

Reasumując jest to spora porcja puzzli, które składają się na twoją sesję buduarową i muszą być dopasowane do Ciebie i tylko do Ciebie. Po więcej zajrzyj na tutaj.

sesja+kobieca+warszawasesja+kobieca+warszawasesja+kobieca+warszawa

sesja+kobieca+warszawa

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl