POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

29 grudnia 2022

Plany noworoczne

Dla doznań zmysłowych mamy dla Was świąteczną sesje z Olą, a dla intelektualnych kilka przemyśleń co do proaktywności i reaktywności, które idealnie wpisują się tematykę sesji buduarowych. Na warsztat bierzemy mały przykład:

Widziałaś taką sesje koleżanki czy przyjaciółki, ale gdy myślisz o sobie w takiej roli, to od razu dopuszczasz myśli, że to się w twoim przypadku z jakiegoś nieznanego powodu nie uda? Podświadomie chcesz zobaczyć siebie na takich zdjęciach, ale masz mnóstwo obaw przed swoją pierwszą sesją?

I tutaj Cię miło Cię zaskoczymy. Nawet jeśli będzie to twoja pierwsza sesja to faktycznie będzie ona drugą! Ta pierwsza odbędzie się w twojej głowie: zbierając pomysły, planując stylizacje, omawiając z nami koncepcję i wybierając miejsce. Ta druga (fizyczna) będzie wynikiem działań w tej pierwszej sesji. Zatem proces tworzenia zawsze odbywa się dwa razy i nie musisz się już obawiać, że na pierwszą sesje będziesz nieprzygotowana.  Podobnie miała twoja koleżanka. U niej również pierwsza sesja odbyła się w jej wyobraźni.

Każda zmiana jaką zauważamy u innych, najpierw nastąpiła w nich samych.

Jest jeden haczyk, a raczej klucz. Nazywa się on proaktywnością. Zanim dojdziemy do tego, słowo o reaktywność i czym ona jest. W skrócie są to negatywne uczucia jakich doznajesz pod wpływem zmian w otoczeniu. Wracając do koleżanki, która promieniejąc właśnie pochwaliła się efektami swojej pierwszej sesji buduarowej, to będą te wszystkie  "szpileczki" jak: zazdrość, przygnębienie, bezsilność i wszystkie ograniczenia jak przychodzą Ci do głowy w postaci: braku czasu czy braku zadowolenia z własnej sylwetki przed lustrem.

Proaktywność to działanie. To robienie odrobinę więcej niż wszyscy oczekują wkoło. Działanie ukierunkowane na Ciebie. To obietnice złożone samej sobie i wytrwanie w postanowieniu. To określenie celu i dotarciu do końca. Pomimo trudności, braku chęci. Ale jedno jest pewne. Z każdy kolejny krok sprawia, że łatwiej jest zrobić następny. Postawa proaktywna napędza coraz bardziej do działania.

W nadchodzącym nowym roku życzmy wam właśnie takiej proaktywności, nie tylko w temacie sesji buduarowych, ale w każdym aspekcie Waszego życia. Przemiany własnego nastawienia i odzyskania sprawczości!

Mamy nadzieję, że spodoba się pełna wersja świątecznej sesji buduarowej. Jak zauważycie część zdjeć jest w delikatnie innym klimacie. To dlatego, że my też stawiamy sobie nowe cele i wyzwania. Enjoy i Szczęśliwego Nowego Roku!

Pozowała: Ola @olciak._x 

Studio: Notclichedstudio.pl

Dodatki: Promees.pl

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl