POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

11 stycznia 2023

Ślubna sesja buduarowa

Wyobraź sobie zachwyt twojego faceta, gdy wręczysz mu album ze swoją sesją buduarową w noc poślubną.

Będziecie mieli co wspominać w trakcie kolejnych wspólnych rocznic! Ale co ważniejsze tej nocy wręczysz mu prezent, w którym będzie cząstka Ciebie. Żadne inne prezenty nie będą miały takiej mocy jak ten, w którego powstaniu będziesz aktywnie uczestniczyć. 

Dzisiaj przybliżymy Ci nasz pomysł na sesje buduarową w wydaniu ślubnym. Primo musi to być niespodzianka w pełnej konspiracji. Do współpracy przyda się zaufana przyjaciółka, przyszła świadkowa lub siostra, która zapewni albi. Dokładne plany i wskazówki co do sesji prześlemy Ci mailowo. Nasza znajoma wizażystka zrobi Ci "próbne czesanie i wizaż" przed sesją, a fotoalbum dostarczymy Ci do rąk własnych na tydzień przed Waszym ślubem.

Nie, nie jest to prezent jedynie dla niego! To jest jeszcze większy prezent dla Ciebie. W przedślubnym natłoku planowania i przygotowań będziesz miała czas tylko do siebie, by poczuć się wyjątkowo. Zobaczysz się w zupełnie nowym świetle i zatrzymasz czas na zdjęciach, które będą przypominać Ci przez kolejne lata, jak piękną i wyjątkową kobietą jesteś. To jest tak naprawdę największa wartość tej sesji.

Zatem gotowa na galerię?

Miłego oglądania i nie wahaj się napisać do nas!

Pozowała: Anna @anna.bofficial

Studio: Studio Kroki

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl