POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

sesja sensual warszawa
13 czerwca 2020

Temat kontrowersyjny

Nagość potrafi budzić duże emocje. Czy sesja buduarowa zawsze jest z nią związana? Bez wątpienia to dość ciekawy temat, który warto przeanalizować jeszcze przed sesją buduarową. Zapraszamy do lektury i obejrzenia efektów naszej sesji w Apartamentach Browar Perła w Lublinie.

Modelka: Pani K. (w swojej pierwszej sesji buduarowej)

HMUA by Julia Moryc

Mówienie o sesji buduarowej jako sesji rozbieranej to dosyć krzywdzące i płytkie podejście. Sesja buduarowa może pozostać sesją buduarową, nawet jeśli wszystkie stylizacje wykorzystane w jej trakcie będą w pełni zakrywać miejsca intymne i dużo więcej. Dzisiaj rozważymy trzy przypadki obejmujące podejście do odważniejszych zdjęć.

Jeśli będzie to pierwsza tego typu czasem warto zostawić część poświęconą aktom lub nagości zakrytej (np. wariant z prześcieradłem) na drugą bądź trzecią sesję, którą zaplanujesz za rok lub dwa. Twoja sesja z pewnością będzie sesją pełną emocji i celebracji twojej osoby.

A co jeśli chcemy włączyć tego typu elementy do naszej najbliższej sesji? Warto powiedzieć o tym fotografce lub fotografowi. Pozwoli to im zaplanować kadry i omówić jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć. Czego można się wówczas spodziewać? Przede wszystkim odosobnionego miejsca, gdzie będziesz mogła zdjąć z siebie wcześniejszą stylizację i owinąć się ręcznikiem lub szlafrokiem. Gdy już dotrzesz na miejsce (najczęściej będzie to pościel), ręcznik lub szlafrok przekazujesz fotografce / fotografowi lub asystentce. Po skończonej serii zdjęć wracają one do Ciebie, byś mogła się okryć, swobodnie omówić efekty i przejść do następnego pomysłu na kadr. Dzięki temu będziesz czuła się komfortowo przez cały czas.

Przygotowaliśmy dla Was jeszcze trzeci przypadek, gdy nie planowałaś, ale w głębi siebie chciałabyś zrealizować ten pomysł. Tutaj dużo zależy od osoby stojącej za aparatem. Doświadczona fotografka lub fotograf potrafi wyczuć taki stan i zaproponować część sesji obejmującą nagość zakrytą. Jeśli spotka się z twoja odmową, nie powinno to w żaden sposób wpłynąć na atmosferę na dalszej części sesji.

W końcu sesja buduarowa jest z myślą o Was i dla Was! Miłego oglądania...

 

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl