POWRÓT DO LISTY ARTYKUŁÓW

05 maja 2023

Zmiany

Ciąg dalszy sesji Anny i słówko o stylizacjach, a raczej ich zmianach. W waszych przygotowaniach do sesji ogromną rolę odgrywa dobór stylizacji. Musicie się w nich czuć dobrze, nie tylko na sesji, ale także przed sesja. Ważne jest by dobrać ich więcej niż planujecie wykorzystać. Po pierwsze pozwala to stworzyć naprawdę ciekawą historię z Waszych zdjeć, pomimo tego, że cała sesja ma miejsce w jednej scenerii. Po drugie jest przestrzeń do zmiany, gdyby jeden z zestawów bielizny nie sprawdziłby się. A wierzcie, to wbrew pozorom wychodzi w najcześciej trakcie pozowania.

Zatem szykujcie pełną walizę i nie bójcie się zaszaleć.

Nawet jeśli zakupisz więcej niż jeden zestaw nowej bielizny, zawsze możesz wykorzystać go do sesji, którą umówisz za rok. 

Z pomysłów jakie możemy podpowiedzieć, sprawdzą się połączenia: body + zestaw dwuczęściowy, zestaw dwucześciowy + "góra" od innego kompletu, dwa zestawy dwuczęściowe. Oczyście nie ma tutaj sztywnych reguł, ale bardziej chodzi o to by efekty z sesji były różnorodne. Co do połączeń kolorystycznych proponujemy np.: biel + czerń, czerwień + czerń, ciemna zieleń + czerń. Warto je przemyśleć pod kątem miejsca i wystroju jaki będzie tam panował.

Wszystko musi się łączyć w logiczną całość.

Tak, mamy na tym punkcie trochę fioła. Dzięki właściwie dobranej stylizacji do Ciebie oraz kolorystki apartamentu, zdjęcia zyskują ponadczasową wartość i jeszcze bardziej zapadają w pamięć, niż gdyby były robione na pustym tle w prostym studiu fotograficznym.

Z ważnych rad na koniec, polecamy Wam dzielić się pomysłami na stylizacje i nie bać się tego. Rozłożenie kilku zestawów na kanapie lub łóżku oraz zdjęcia zrobione smartfonem od góry będą dla nas doskonałą podpowiedzią czego możemy się spodziewać na sesji. Na dodatek będzie czas na ewentualne zmiany z Waszych pomysłach. Do zobaczenia na sesji!

Na koniec kilka kadrów z sesji Ani tym razem w czarnej odsłonie...

Pozowała: Anna @anna.bofficial

Studio: Studio Kroki

Zajrzyj do nas!

Buduar Warszawski tel. +48 505 35 90 60 email:kontakt@buduarwarszawski.pl